życie umysłowe

Najlepszy blog o rzeczach oczywistych. Niby oczywistych

Polak, katolik, alkoholik czyli uchodźca dla nas idealny

Polska przyjmie, według ostatnich danych oficjalnych ok. 5 tysięcy uchodźców. W takiej potędze państwo islamskie wkroczy w nasze granice. Tak przynajmniej twierdzą przeciwnicy udzielania uchodźcom azylu. To jest jakieś 13 uchodźców przypadających na ok. sto tysięcy Polaków. W takim mieście jak Białystok osiedliłoby się, oczywiście statystycznie, ok. 40. uchodźców. To jest rzeczywiście siła. Jest się kogo bać?
Tych 40. muzułmanów wprowadzi w 300-tysięcznym mieście szariat, zgwałci chrześcijanki, zetnie głowy chrześcijanom.

Z zadziwiająca łatwością potrafimy budzić nasze demony do działania. Demon smoleński zdechł. No to budzimy nowego. Demona strachu przed uchodźcami. Bardzo jest nam potrzebny, bo musimy się jakoś odróżniać. Jedno plemię od drugiego. Kiedy jedno plemię czegoś chce, drugie z pewnością będzie temu przeciwne.
To bredzenie o wprowadzaniu szariatu w Polsce jest tak niedorzeczne, że nawet nie jest już śmieszne. Jest zwyczajnie żałosne. Ale trafia w cel i wzbogaca nasze ubogie życie umysłowe. Tak, że zaczynamy kombinować, wiadomo, bliźniemu trzeba pomagać. Taką mamy religię. Trzeba pomagać, no to wybieramy sobie bliźnich, których uznajemy za godnych naszej pomocy. Najlepiej żeby byli to chrześcijanie. Oni nam szariatu nie wprowadzą. Takich uchodźców to może bawet większość by zaakceptowała.
To już lepiej pójdźmy na całość. Postawmy się Unii jeszcze bardziej. I odważnie powiedzmy, że przyjmiemy uchodźców pod warunkiem, że będą Polakami, katolikami i alkoholikami – wtedy łatwo się z nami zasymilują. A że takich w Syrii nie ma? Cóż, możemy przyjąć Polaków z Londynu. Tylko żeby im prezydent Duda już dłużej ojczyzny nie deprecinował.
Na koniec zadani dla wytrwałych umysłów. Znając możliwości (bardzo wyśrubowanie) rozrodcze muzułmanów w porównaniu z marnymi wynikami w tej dziedzinie Polaków oblicz, ile czasu będzie potrzebowało 40-tu uchodźców (płci obojga), aby w trzystutysięcznym mieście wprowadzić szariat?
Nie męczcie się, odpowiem. Do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej, gdyż przy pierwszej lepszej okazji większość z nich (o ile nie wszyscy) ucieknie do Niemiec
Uchodźca we własnym kraju

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 23 września 2015 by in Bez kategorii.

Kategorie

Follow życie umysłowe on WordPress.com

Kategorie

Statystyki bloga

  • 2,694,790 hits
%d blogerów lubi to: