życie umysłowe

Najlepszy blog o rzeczach oczywistych. Niby oczywistych

Poseł to też człowiek

Były co do tego pewne wątpliwości, ale okazało się, że jednak poseł to też człowiek. W każdym razie nie krowa. Dowód na to został przeprowadzony w izbie wytrzeźwień, do której trafił poseł Dziadzio – nieznana istota, która dalej byłaby nieznana, gdyby nie poddała się oględzinom w izbie wytrzeźwień.

Przebieg eksperymentu był następujący: Dziadzio pobił się najpierw z ochroniarzami w klubie, potem z policjantami w centrum handlowym w Rzeszowie, po czym zaczął się odgrażać, że wszystkich załatwi, bo zna posła Burego. Tu powstały przypuszczenia, że Dziadzio może nie być człowiekiem, albo być pijanym, bo dzisiaj nikt nie przyznaje się do tego, że zna posła Burego, ponieważ akurat za tym posłem krok w krok chodzi prokurator.
Zawieziono go zatem do izby wytrzeźwień, gdzie został obnażony i poddany dokładnym oględzinom. Okazało się, że jest człowiekiem, bo ma immunitet na wierzchu. Wymagało to jednak potwierdzenia ze strony eksperta, czyli komendanta podkarpackiej policji, który został w środku nocy wyrwany ze snu, żeby człowieczeństwo posła Dziadzio potwierdzić. Po otrzymaniu certyfikatu człowieczeństwa poseł został odtransportowany do domu, gdzie wydał następujące oświadczenie:
W odpowiedzi na publikacje prasowe dotyczące incydentu z moim udziałem chciałbym zaznaczyć, że wieczorem z 25 na 26 września  byłem na prywatnym spotkaniunie prowadziłem samochodu, a swoim zachowaniem w żaden sposób nie złamałem prawa. Nie tłumaczę się słabym dniem, pustym żołądkiem, czy słynną chorobą filipińską. Jestem zdania, że poseł to nie święta krowa, ale to też człowiek. Jednocześnie zaznaczam, że nie wnoszę żadnych zarzutów do działań policji, która wykonywała swoje obowiązki. Jeśli ktokolwiek poczuł się zgorszony tym zdarzeniem, serdecznie przepraszam”.
Ma teraz swoje człowieczeństwo udokumentowane.
Polak, katolik, alkoholik

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 29 września 2015 by in Bez kategorii.

Kategorie

Follow życie umysłowe on WordPress.com

Kategorie

Statystyki bloga

  • 2,694,792 hits
%d blogerów lubi to: