życie umysłowe

Najlepszy blog o rzeczach oczywistych. Niby oczywistych

Płeć mózgu.Górujące penisy

Oto Kapadocja, kraina, którą Bóg Ojciec wybrał do pokazania, że penis góruje nad światem.A skoro to penis góruje, to nic dziwnego, że mężczyźni nie lubią inteligentnych kobiet. Penis jest z inteligencją na bakier.
Ta Kapadocja przypomniała mi się, kiedy na jakimś forum internetowym przyglądałem się dyskusji na temat inteligencji kobiet. Na takich forach uczestnicy dzielą się idealnie pod względem płci. Kobiety twierdzą, że mężczyźni nie lubią kobiet inteligentniejszych od siebie, mężczyźni sądzą, że kobiety generalnie są mniej inteligentne, o czym świadczą badania. Zwłaszcza te, które pokazują, że dziewczynki już na etapie szkolnym mają mniejsze zdolności matematyczne od chłopców. Jak sobie to obie płcie wyjaśnią, to potem już się tylko  na forum napierniczają.

Dlaczego wówczas przypomniała mi się Kapadocja z jej kilkunastometrowymi penisami?
Minęło już trochę czasu, ale to pamiętam dokładnie. Jechaliśmy wtedy do Kapadocji tureckim autokarem, niezbyt, jak na warunku europejskie, nowoczesnym. Ale to, co jechało przed nami urągało wszelkim prawom, zwłaszcza prawu do poruszania się. To coś nie miało prawa się poruszać, ale się poruszało. Jak ktoś pamięta ciężarówki stara z lat sześćdziesiątych, to niech je w wyobraźni zmniejszy z pięć razy, Do wielkości osobówki kombi.
To coś miało szoferkę, w której z wielkim trudem mieściło się dwoje ludzi i naczepkę. Na niej z wielką biedą mogłaby zmieścić się lodówka. Ale to, co przed nami jechało miało na naczepce górę starego sprzętu, jakieś druty, złom, stare lodówki, rowery, Bóg jeden wie, co jeszcze. Wyglądało to jak gigantyczny jeż na kołach.
Wszystkie te sprzęty wystawały poza naczepkę, tak, że jedyne pytanie, jakie wtedy sobie zadawałem brzmiało: Jakim cudem to wszystko się trzyma, zamiast rozsypać się po okolicy.
Odpowiedź otrzymałem po pięciu minutach, kiedy nasz autokar zbliżył się do tego ustrojstwa na drodze i zaczął je wyprzedzać.Z bliska można było dostrzec, że wśród tych sprzętów i drutów jest istota ludzka. Kobieta niewątpliwie, bo zakwefiona. I ona wszystkimi czterema kończynami trzymała te części, żeby ten cały jeż w p…du się nie rozleciał. Dobrze je szło. Wdać, że była wytrenowana. Rozciągniętymi rękami i nogami potrafiła to wszystko trzymać w kupie.
A jak już wyprzedziliśmy tego stwora, okazało się, że w szoferce siedzi dwóch facetów. Jeden jest usprawiedliwiony, bo kieruje. Ale drugi siedzi obok i pali cygarety. Obaj o czymś zawzięcie dyskutują. A kobiecina na przyczepce cieszy się, że jej razem z całym tym badziewiem nie zgubili po drodze.
Dlaczego mi się to akurat przypomniało podczas dyskusji o zdolnościach matematycznych kobiet i mężczyzn? Bo przypomniałem sobie inne badania. Zrobione na kilkusettysięcznej populacji uczniów. Wychodziło z nich, że różnicy w zdolnościach matematycznych między dziewczynkami a chłopcami nie ma. W Szwecji. Tam, gdzie równość w dostępie do oświaty, równouprawnienie praktykowane jest od pokoleń. W Turcji to samo badanie wykazało, że dziewczynki od chłopców są aż od 23 proc. mniej uzdolnione matematycznie. Skoro służą za wieszaki do złomu.
Wychodzi na to, że Stwórca nieprzypadkowo umieścił te górujące penisy na terenie Turcji.

Reklamy

2 comments on “Płeć mózgu.Górujące penisy

  1. kojot
    6 grudnia 2015

    Bo tą kobietę ci faceci wzięli na stopa. Stała na poboczu z tym majdanem, to się zlitowali i ją zabrali.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 24 października 2015 by in Bez kategorii.

Kategorie

Follow życie umysłowe on WordPress.com

Kategorie

Statystyki bloga

  • 2,547,645 hits
%d blogerów lubi to: