życie umysłowe

Najlepszy blog o rzeczach oczywistych. Niby oczywistych

Sraczka w gwiazdach zapisana

zodiac-sign-1015383_1920zodiac-sign-1015385_1920

XXI wiek,  Polska, program drugi. Jakaś telewizja śniadaniowa, lub inna równie ogłupiająca. Dwoje prowadzących i trzecia – ona, która sprawia, że cofam się o kilkaset lat. Bo oto mam do czynienia z czarownicą od ogłupiania  ludzi.

Czarownica jest dziś zwana astrologiem, to znaczy kimś takim, kto w wiekach średnich usiłował zrobić złoto z gówna. Bezskutecznie.  A jej się udało, bo ona w polskiej telewizji publicznej wciska obywatelom gówno. Ma ogólnopolską reklamę i zaraz w swoim gabinecie zamieni to gówno na złotego, kiedy pierwsi klienci przyjdą do niej po porady. Dlatego ja nie podam jej nazwiska, nie będę w tym mieszaniu w głowach uczestniczył.

Jak przystało na współczesną czarownicę, pani astrolog twierdziła, że nasz los zapisany jest w gwiazdach. A jak los, to i dieta. Czyli to, co wpierniczamy zależy od znaku zodiaku, w którym się urodziłeś. Może myślałeś, że jesz to, co lubisz. Gówno prawda? Jesz to, co zapisane w gwiazdach. Czyli wszystko, jeżeli jesteś Panną, bo Pannie smakuje wszystko. Za to Bykowi tylko wykwintne dania.

zodiac-sign-1015387_1920Na początku wywodów czarownicy nawet trochę się ucieszyłem, bo powiedziała, że znaki zodiaku związane z żywiołem wody muszą dużo pić. Bardzo „oryginale”. Okazało się jednak, że nie wódy, tylko wody, co mnie jako Rybę w ogóle nie ucieszyło. Nie dość, że całe życie dupą w wodzie, to jeszcze każe mi pobierać wodę otworem gębowym. Wódę zaś najlepiej przyjmują Lwy i Barany. Ja, jeśli nie chcę pić wody, mogę ją zastąpić zupą, bo znaki wodne maja wrażliwe  żołądki, więc muszą jeść lekkie zupki, zwłaszcza, kiedy się zdenerwują. I prowadząca program zaraz to potwierdziła, bo jak się okazuje też jest znakiem wodnym i ma kłopoty żołądkowe, kiedy się zdenerwuje. Czyli sra po kątach. W związku z tym lubi zupy.zodiac-sign-1015388_1920

Znak drugiego prowadzącego był z żywiołu ognia, więc on potwierdził, że lubi pikantne, gdyż czarownica znowu oryginalnie wykoncypowała, że znaki żywiołu ognia muszą dużo spalać, a nic tak dobrze nie spala, jak pikantne przyprawy.

Znaki z żywiołu powietrza strasznie się wyziębiają, zwłaszcza, gdy to powietrze wieje. A jak się wyziębiają, to spalają tłuszcze, muszą zatem żreć tłusto i niezdrowo.

Czy muszę dodawać, że znaki ziemi powinny wpierniczać to, co na tej ziemi wyrośnie (warzywa, salaty), albo jest już w tej ziemi, czyli minerały? Jest to tak wszystko oryginalne, że sam, bez żadnej nauki, mógłbym robić za taką czarownicę i wmawiać ludziom, że ich sraczka jest wynikiem układu gwiazd, a nie tego, że nawpierniczali się nieświeżego mięsa.Mógłbym wciskać Rakom I Rybom, że powinny jeść owoce morza, bo co innego mogą jeść raki i ryby.

Gdyby to była telewizja komercyjna i posiadała taki program dla idiotów, nic mi do tego. Ale to była polska telewizja publiczna, której sam jestem współwłaścicielem. I jako współwłaściciel nie chcę za to płacić!

Dlaczego owce milczą

Miliardy świń żyją duchem świętym

Pożrą nas wegetarianie

Drzewo wydyma cię od tyłu

Reklamy

8 comments on “Sraczka w gwiazdach zapisana

 1. Marek Powichrowski
  16 listopada 2015

  „Wódę zaś najlepiej przyjmują Lwy”.

  No i masz. Wszystko jasne.

  ” I jako współwłaściciel nie chcę za to płacić!”.

  To jako współwłaściciel wywal ich.

  Poważnie. To jest spora oglądalność tych programów. Niestety. Tak myślę. A przy nich są pasma reklamowe. Rozumiesz. Parówki. Do ich majonez. Potem pasta do zębów po majonezie. W ślad za tym coś innego na zaparcia. Po uldze jest papier toaletowy. mocny i miękki, o zapachu bryzy morskiej lub lawendy. No i obowiązkowo coś do pięknego bukietu zapachów z muszli sedesowej. Cały łańcuch pokarmowy w jednym.

  Religii nie da się z człowieka wykorzenić. Jeżeli już się to zrobi to powstaje próżnia i w jej miejsce pojawia się wiara w naukowy światopogląd lub wiara w szklaną kulę. No i wiara w moc herbatek na przeczyszczenie po obżarstwie.

  To ja wolę pójść do mego Kościoła. Uprzednio wyłączając telewizor. Czego i Tobie życzę.

  PS. przez lata płaciłem na lisowe programy, a to przecież ten sam poziom (jak nie niżej). No i patrz Konradzie, wywalą go abym się poczuł jako współwłaściciel tv publicznej.

  Polubienie

  • kredek
   16 listopada 2015

   Lis i astrolożka to jednak nie to samo. Dlatego astrolożka zostanie a :Lisa wywalą

   Polubienie

 2. Marek Powichrowski
  16 listopada 2015

  Pozostanę przy swoim zdaniu. Oba przypadki są patologiczne.

  Polubienie

 3. Tomasz Kleszczewski
  16 listopada 2015

  Ja się tylko boję, że jak Wy się całkiem do tego wirtualnego świata przeniesiecie to nie będzie okazji żeby się na żywo pokłócić. A jeszcze gorzej bo wódkę trzeba będzie pić przez jakiegoś skypa albo messengera.

  Polubienie

 4. marekpowichrowscypl
  16 listopada 2015

  „Ja się tylko boję, że jak Wy się całkiem do tego wirtualnego świata przeniesiecie”

  Nie lękaj się.

  Nawet ja wyszedłem z podziemia.

  „A jeszcze gorzej bo wódkę trzeba będzie pić przez jakiegoś skypa”

  Widziałeś co czarodziejka mówiła o tych spod znaku Lwa?
  No i zobacz. Ty nie jesteś spod tego znaku a idzie ci całkiem dobrze. Znaczy baba ględzi. I słuszny był zaiste gniew Konrada

  Polubienie

 5. angielskapolka
  1 grudnia 2015

  Panna je wszystko? Właśnie jestem panną i jestem strasznie wybredna!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 16 listopada 2015 by in astrologia and tagged , , .

Kategorie

Follow życie umysłowe on WordPress.com

Kategorie

Statystyki bloga

 • 2,547,645 hits
%d blogerów lubi to: