życie umysłowe

Najlepszy blog o rzeczach oczywistych. Niby oczywistych

Duda skuteczniejszy od viagry

Polacy zaczęli posuwać się na potęgę już w trakcie kampanii wyborczej. Nawet nie czekali na jej wynik. Wiedziałem, że to będzie dobra zmiana, ale nie przypuszczałem, że aż tak dobra. Że mężczyzn i kobiety ogarnie chuć tylko i wyłącznie z powodu obietnic Andrzeja Dudy i Beaty Szydło.

027c9e19c2a6ba196ade373879d66fe2

 

Portal wPolityce.pl napisał pod tytułem

Już widać pozytywne zmiany w demografii. Rośnie liczba urodzeń i zawieranych małżeństw. To m.in. skutek programu „Rodzina 500+”

rzecz następujacą:

„Główny Urząd Statystyczny opublikował właśnie między innymi dane dotyczące liczby urodzeń, liczby zawieranych małżeństw i liczby orzeczonych rozwodów w I połowie tego roku i we wszystkie tych obszarach widać pozytywne tendencje w porównaniu z analogicznym okresem lat poprzednich. I tak w I półroczu tego roku urodziło się 191 tysięcy dzieci, co oznacza wzrost aż o 10 tysięcy w stosunku do I półrocza 2015 roku, w którym tych urodzeń było 181,1 tysiąca (…). Eksperci uważają, że te pozytywne tendencje w demografii są między innymi skutkiem działań obecnego rządu w tym w szczególności programu 500 plus”

Słuszną linię ma nasza partia, pomyślałem, skoro okres ciąży udało się jej skrócić do czterech miesięcy, bo przecież program 500 plus obowiązuje zaledwie od czterech miesięcy, a proszę, jakie osiągnięcia.

Portal wPolityce.pl przewidział jednak, że będą go czytały takie głupki jak ja, które jak ja wyciągną tak samo głupie wnioski, więc wyjaśnił, jak ten mechanizm naprawdę działa: „Wprawdzie (500 plus) funkcjonuje zaledwie od 4 miesięcy ale był zapowiadany już w kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy, a więc już blisko 1,5 roku temu, a później potwierdzony w kampanii parlamentarnej Prawa i Sprawiedliwości”.

Czyli najlepsi na świecie eksperci tego prawicowego portalu twierdzą, że jak obywatele tylko zobaczyli w telewizorze pana Dudę obiecującego 500 plus, zaraz poszli do łózka i zaczęli pieprzyć się, jak króliki bez zabezpieczenia. A jeśli wtedy tego nie zrobili, to za posuwanie wzięli się już na pewno, jak tylko pani Szydło po panu Dudzie to powtórzyła.

Czy zdajecie sobie sprawę, jak silny jest to afrodyzjak? Potwornie. Obywatele nawet nie czekali na wynik wyborów, tylko zaczęli rozmnażać się jak zwierzęta w rui. I choć nie mieli żadnej pewności, że obietnice zostaną spełnione porzucili prezerwatywy, spiralki, wkładki. pigułki, czy też tradycyjne stosunki przerywane.

A skoro to są tak silne afrodyzjaki, to po jakiego grzyba wydajemy po 500 plus na każde dziecko powyżej pierwszego? Może wystarczy na zmianę puszczać wystąpienia Dudy i Szydło? A jakby tego było mało, dobić impotencję przemówieniami prezesa Kaczyńskiego!

 

4 comments on “Duda skuteczniejszy od viagry

 1. K K
  1 sierpnia 2016

  MÓDLCIE SIĘ O ZDROWIE BO O ROZUM ZA PÓŻNO

  Polubienie

  • b1234
   9 sierpnia 2016

   Modlimy się o zdrowie, rozum już mamy, modlitwa niepotrzebna. 🙂

   Polubienie

 2. Ernest Mamrot
  11 lutego 2017

  Zaprawdę Powiadam Wam Siostry i Bracia!
  Wystrzegajcie się uczonych w Piśmie rzymsko-katolickich faryzeuszy, tych konsekrowanych szamanów, agentów UB i SB, pedofilów i innej maści seksualnych dewiantów, społecznych pasożytów, świętobliwych oszustów i złodziei, którzy chętnie chodzą w długich szatach a nawet mundurach Wojska Polskiego, lubiących pozdrowienia na rynkach i pierwsze krzesła w świątyniach, oraz pierwsze miejsca na ucztach; którzy pasożytując pożerają renty i emerytury moherowych wdów i dla pozoru długo się modlą; tych spotka szczególnie surowy wyrok. [wg Marka Ewangelisty 12:38-40 ]

  Polubienie

 3. Greh
  11 lutego 2017

  Dlaczego z taką pogardą wyrażasz się o Polakach i prokreacji, nazywając to pieprzeniem, jak zwierzęta w rui itp. Czy ty się zrodziłeś ze świętego poczęcia? Obniż ton nienawiści (i zacznij mniej ćpać)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 1 sierpnia 2016 by in Bez kategorii, internet, polityka, populacja, płeć, seks, zdrowie and tagged .

Kategorie

Follow życie umysłowe on WordPress.com

Najczęsciej klikane

Kategorie

Statystyki bloga

 • 4 373 742 hits
%d blogerów lubi to: