życie umysłowe

Najlepszy blog o rzeczach oczywistych. Niby oczywistych

Polityka plemienna w krótkich spodenkach

Zdaje się, że ten młodzieniec na pierwszym planie nie dopiął  pewnej części garderoby. To Leszek? Wierzę na słowo, choć Leszek jest tutaj  podobny nie tylko do swojego brata. On tutaj śmieje się tak, jak młody Mieczysław Czechowicz, znakomity aktor czasów PRL-ubiografia-kaczynski-wkladki.indd

Jarek jest mniej widoczny, ukryty z tyłu wskazuje cel. Już we wczesnej młodości lubił, jak widać dyrygować z tylnego rzędu. A ten w  środku?  Ten w środku świadczy o tym, że polityka plemienna, czyli nepotyzm, zaczyna się już w krótkich spodenkach. Bo ten w środku pilnuje dzisiaj Kurskiego.

Dwojga imion Jan Maria Tomaszewski, kuzyn i rówieśnik braci Kaczyńskich jest dziś czymś w rodzaju oficera politycznego w telewizji polskiej. Cerberem Jarosława Kaczyńskiego. Pilnuje, oczywiście za pieniądze podatników, żeby Kurski się za bardzo nie usamodzielnił. .

Jan Maria Tomaszewski, syn siostry matki Kaczyńskich wykształcił się na plastyka. Powiedzmy sobie szczerze – niepotrzebnie. Bo umiejętność (lub jej brak) malowania nie miały w przyszłości stanowić głównego źródła jego utrzymania. Od kiedy jego kuzyni doszli w Polsce do jakiegoś znaczenia, przed Janem Marią otworzyły się inne źródła utrzymania.

Dziś  posiada oficjalny stanowisko doradcy zarządu TVP. Ale w czym on może zarządowi doradzać? Jak malować obrazy?

Jan Maria jest też oficjalnym partnerem życiowym, czyli niekościelnym, pani Beaty Fido, aktorki, która zagrała główną rolę w filmie „Smoleńsk”.

Jak widać, polityka plemienna zaczyna się już w krótkich spodenkach

One comment on “Polityka plemienna w krótkich spodenkach

  1. zito
    19 sierpnia 2016

    Kaczyński się przeliczył stawiając na niezbyt mądrego kuzyna. Ten jest sterowany przez ludzi Kurskiego i Wojciecha Hoflika, który stara się rządzić w TVP, powołując się na niby kontakty z Kaczyńskim. Ta wiec Kaczyński dostaje fałszywe sygnały, takie jakie Kurski i Hoflik chcą, aby dotarły. Tak wiec złapał kozak tatarzyna, a Tatarzyn za łeb go trzyma. Kaczyński jest wiec wreszcie sterowny myśląc, że steruje. A pani Fido gra w serialu TVP, co zapewne jest częścią sterowania Tomaszewskim. A jej maż został zatrudniony. TVP, co dodaje smaczku i potwierdza plemienne teorie autora powyższego tekstu.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 19 sierpnia 2016 by in fotografia, historia, polityka, Polska, Polska Ludowa, PRL, społeczeństwo, wychowanie and tagged , .

Kategorie

Follow życie umysłowe on WordPress.com

Kategorie

Statystyki bloga

  • 4 222 750 hits
%d blogerów lubi to: