życie umysłowe

Najlepszy blog o rzeczach oczywistych. Niby oczywistych

Wnuki smoleńskie

Zdjęcie z babcią Stefanią. Z lewej siedzi  po turecku Jarosław. W środku konsultant smoleński, którego właśnie wywalił z telewizora Kurski, czyli Jan Tomaszewski, cioteczny brat obu braci. Póki co, Kurski zostawił jeszcze w robocie Beatę Fido, którą media eufemistycznie nazywają partnerką Tomaszewskiego. Miała ona za rolę w „Smoleńsku” dostać jakieś złote orły, czy inne ptactwo, nagrodę dla najlepszej aktorki świata, ale teraz to już nie wiadomo.

fd04b399-118f-4065-85d1-39c09e16c475_900x

Jest rok 1963. Mieszkanie na Żoliborzu. Babcia Stefania jest dumna ze wszystkich swoich wnuków. Wnuki nie mają bladego pojęcia, jak Smoleńsk wpłynie na ich życie. Lech za 47 lat zginie w katastrofie pod Smoleńskiem. Jarosław w związku z tym skłóci Polaków i dzięki przekonaniu części z nich, że  był to zamach sięgnie po pełnię władzy w kraju. Załatwi kuzynkowi pracę w telewizji i posadę konsultanta obyczajowego w filmie Smoleńsk.

A teraz namaszczony przez prezesa na prezesa telewizji Kurski poprzewracał te klocki. Wszyscy komentatorzy zastanawiają się, co się stało? Odpowiadam. Już niedługo ma się odbyć konkurs na prezesa telewizji, w którym Kurski bierze udział. Jego postępowanie  wskazuje na to, że on już wyniki konkursu zna.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 1 października 2016 by in fotografia, historia, polityka, Polska, Polska Ludowa, PRL, społeczeństwo, telewizja and tagged , , , .

Kategorie

Follow życie umysłowe on WordPress.com

Kategorie

Statystyki bloga

  • 2,694,790 hits
%d blogerów lubi to: