życie umysłowe

Najlepszy blog o rzeczach oczywistych. Niby oczywistych

Jaki dresiarz!

Koleś jest dzisiaj wiceministrem. Wyobraź sobie, że sprawiedliwości. PiS jest bowiem partią typu Leninowskiego, a Lenin mówił, że rządzenie państwem będzie tak łatwe, że będzie to umiała robić nawet kucharka. Miał rację. Misiewicze dowodem

z19566591ihpolitycy-w-mlodosci

Patryk Jaki, jak widać na zdjęciu, kucharką jednak nie był. Zresztą, jaka kucharka szwendałaby się w dresach po piwnicach? A na zdjęciu wyraźnie widać, że ten dresiarz w salonie się nie znajduje.

Jaki był kibolem Odry Opole. Po latach, już jako uznany polityk partii, która w kibolach dostrzegła żywe wcielenie żołnierzy wyklętych,  w wywiadzie dla Onetu o swojej pasji opowiadał chętnie, gdyż jeszcze nie był wiceministrem, jednak już z należytym umiarem, żeby elektorat nie pomyślał, że się na….lał maczetami z innymi kibolami:”Miałem moment fascynacji, ale bardziej tak zwanymi „ultrasami”. Chodziłem z szalikiem do młyna, śpiewałem niecenzuralne piosenki. Coś tam o Śląsku Wrocław. Nie będę śpiewał, bo jak się jest politykiem, to nie wypada. Umówimy się, że zapomniałem. To były bardzo brzydkie piosenki, których się dzisiaj wstydzę. Wstydzę się też tego, że jest tak wiele nienawiści między polskimi kibolami. Na tak zwanych ustawkach walczą ze sobą nie tylko ludzie z marginesu społecznego, ale też wysoko postawieni urzędnicy, przedsiębiorcy. Znam nawet dyrektora oddziału jednego z banków, który po godzinach lubi dać komuś w mordę.”

Mnie się w życiu takiego dyrektora, który chodziłby na kibolskie ustawki spotkać nie udało. Nie wiem zatem, kogo wiceminister Jaki miał na myśli. Najprawdopodobniej jednego z Misiewiczów. Dawanie w mordę, póki PiS jeszcze prawa nie zmienił, jest u nas nielegalne. Rozumiem zatem, że jako wiceminister sprawiedliwości Jaki już wsadził swojego znajomego z kibolskiej ustawki dyrektora do więzienia przynajmniej na parę lat

2 comments on “Jaki dresiarz!

 1. Anonim
  7 stycznia 2017

  Świetny artykuł. Jakiemu skoczy „szacun” na mieście ale wieśniaki nie ogarniają.

  Polubienie

 2. No i co
  7 stycznia 2017

  Mlodośc i głupoty
  Jeden dresiarzem drugi metalem inny hipisem itp.
  ważne że wychodzi się z tego by być przykładnym ojcem matką , obywatelem !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 18 października 2016 by in dziecko, fotografia, polityka, Polska, prawo, społeczeństwo, wychowanie, wychowanie edukacja and tagged , , .

Kategorie

Follow życie umysłowe on WordPress.com

Kategorie

Statystyki bloga

 • 4 361 322 hits
%d blogerów lubi to: