życie umysłowe

Najlepszy blog o rzeczach oczywistych. Niby oczywistych

Polska władza miesiączkuje

Polska władza nie myśli. Polska władza miesiączkuje razem z naczelnikiem Jarosławem. Jest jednak z tego miesiączkowania chociaż jeden pożytek. Przynajmniej polski pilot w Londynie pamiętał, niewykluczone, że dzięki miesięcznicom, co się wydarzyło w Smoleńsku i odmówił lotu z przeciążonym nadmiarem władzy samolotem.

Oto tak zwana instrukcja HEAD, mówiąca o tym. kto z kim nie może latać jednym samolotem. Pani Kempa twierdzi, że ta instrukcja nie została złamana. Albo jej nie zna, albo kłamie, bo według tej instrukcji premier Szydło nie miała prawa wsiąść w Londynie do jednego samolotu z pierwszym wicepremierem Morawieckim. No cóż, władza, która łamie Konstytucję, nie będzie się przecież przejmowała jakąś instrukcją ministra obrony narodowej. Do czasu kolejnego Smoleńska. Dodatkowo, żeby było weselej, premierzy wzięli sobie do towarzystwa Antoniego Macierewicza, żeby jako minister obrony narodowej razem z nimi złamał instrukcję ministra obrony narodowej. Chyba po to, aby im zaprezentował 167 wersję katastrofy smoleńskiej.

syf

Władza nie pamiętała. Prawie cała (zabrakło tylko prezydenta i naczelnika) zapakowała się do jednego samolotu w Londynie i kazała się wieźć do kraju. Przyfrunęła do stolicy Wielkiej Brytanii dwoma, a postanowiła wracać jednym samolotem. Dodatkowo, żeby pilotowi nie było za łatwo, dociążyła samolot dziennikarzami, tak, że  prezentował się on jak autobus w godzinach szczytu. Ludzie koczowali w przejściu między siedzeniami, stali, bądź kucali w pobliżu ubikacji. Brakował na pokładzie tylko zwierzyny domowej, żeby lot prezentował się tak, jak samolotowe podróże między lokalnymi lotniskami w Afryce bądź  na dalekim wschodzie Rosji.

Wszyscy ogarnięci amokiem lotu, niczym prezydent Kaczyński przed wyprawą smoleńską. Na szczęście pilot był tym razem trzeźwy umysłowo i wyprosił część towarzystwa z samolotu, bo istniało prawdopodobieństwo, że obciążona takim bagażem intelektualnym, w cudzysłowie, maszyna w ogóle nie oderwie się od pasa startowego.

Beata Nie Drukuj Kempa winą za to, że o mało nie doszło do nakręcenia filmu Smoleńsk 2, obarczyła, dlaczego mnie to nie dziwi, rząd PO i Tuska osobiście, dlatego, że nie opracowali oni procedur, według których mogłaby się poruszać obecna władza. Bez tych procedur ani premier Szydło, ani wice Morawiecki, ani Pięćdziesiąta Twarz Greya Waszczykowski, ani Antoni Dron Macierewicz (wszyscy byli w obciążonej do granic możliwości maszynie ) nie wie, jak się zachować na pokładzie samolotu.

Reklamy

3 comments on “Polska władza miesiączkuje

 1. Mike Siemion
  5 grudnia 2016

  Gdyby to nie był cywilny pilot pewnie by wystartowali. Tylko ciekawe na kogo by zrzucono winę za ewentualną tragedię… Wracając do Smoleńska, to bez trudu mogę sobie wyobrazić Kaczyńskiego, który w kokpicie tupie nożkami i piszczy do pilota „a właśnie, że wylądujesz!”.

  Polubienie

 2. bartsz
  6 grudnia 2016

  jakby polecieli to szkoda by bylo pilota i dziennikarzy teraz za to trzeba patrzec czy go z lotu nie wyrzuca

  Polubienie

 3. Anna
  6 grudnia 2016

  Tylko pilot sie przeciwstawił. Powiem tyle, pilot który kiedys odmówoł lądowania w Tbilisi z LK , wyleciał z pracy. Za tragedię 10 kwietnia odpowiada kancelaria prezydenta LK nikt inny. Złamali wszystkie procedury. A dziś wmawia się, że to była wina PO … Gó *** prawda. to wina LK i JK.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 5 grudnia 2016 by in Bez kategorii, obyczaje, polityka, Polska, prawo, społeczeństwo.

Kategorie

Follow życie umysłowe on WordPress.com

Kategorie

Statystyki bloga

 • 2,700,678 hits
%d blogerów lubi to: