życie umysłowe

Najlepszy blog o rzeczach oczywistych. Niby oczywistych

Kajakarz,który zaczął palić cygara

Rok 1975. Chłopak na zdjęciu ma 18 lat. 40 lat później powie, że był wtedy obiecującym, zawodowym kajakarzem. Ostro trenował. Ale nie z tego jest dzisiaj znanyz12757498ihryszard-kalisz

Na tym zdjęciu na sportowca nie wygląda. Może z powodu fajki. W tam635631503429750194tych czasach palenie fajki było swoistym szpanem. A jeżeli miało się dostęp do dewiz, a za ich pośrednictwem do tytoniu Amphora z Pewexu, to był to szpan luksusowy.

Z kajakarstwa nic nie wyszło, ale zamiłowanie do luksusu pozostało. 40 lat później w telewizji Ryszard Kalisz powie, że lekarze zabronili mu trenować kajakarstwo, z powodu rzekomo wykrytej choroby. Kajaki więc odstawił, fajkę zamienił na kubańskie cygara, bo to dzisiaj większy luksus i drogie trunki. I dzisiaj ten   pączkujący w 1975 luksus po nim widać. Rozkwitł, wręcz wybujał. To jeden z tych ludzi, którzy sprawiają wrażenie, jakby politykę uprawiali tylko po to, aby móc czymś drogim się zaciągnąć i jeszcze droższym to popić.

Reklamy

One comment on “Kajakarz,który zaczął palić cygara

  1. asdas
    23 stycznia 2017

    a myślałem że to co poseł zarabia to są grosze w porównaniu do „gwiazdy” prawa jaką mógłby przecież być Rysiu K. gdyby otworzył kancelarię. Prawa to czy nie?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 19 stycznia 2017 by in Bez kategorii, fotografia, historia, jadłospis, kuchnia, polityka, Polska, Polska Ludowa, PRL, społeczeństwo.

Kategorie

Follow życie umysłowe on WordPress.com

Kategorie

Statystyki bloga

  • 2,700,678 hits
%d blogerów lubi to: