życie umysłowe

Najlepszy blog o rzeczach oczywistych. Niby oczywistych

Prezydent na skalę naszych możliwości

Co robi ten prezydent? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest prezydent na skalę naszych możliwości. Co my robimy tym prezydentem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie! – mówimy – To nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić! Bo to jest prezydent społeczny w oparciu o sześć instytucji

 

Reklamy

5 comments on “Prezydent na skalę naszych możliwości

 1. Krys
  21 lutego 2017

  Konradzie, dlaczego nie wspomnisz o Komorowskim (po jakiemu dukal z WSI), o Kwaśniewskim (po jakiemu dukal w Charkowie i z Alganowem), a Wałęsa (po jakiemu duka codziennie). Tusk za to duka po angielsku, bo wszyscy (także Ty)oplacilismy sowicie za jego naukę w czasie premierowania. Czy wtedy skala naszych możliwości była wyższa?

  Polubienie

  • fder
   2 marca 2017

   Dlatego, bo Duda, jest marionetką, do jakiej i Komorowskiemu i Kwaśniewskiemu daleko. A Polacy marionetek nienawidzą.

   Polubienie

  • Marcel Kryspin
   9 kwietnia 2017

   Ile kruwa lat będziecie debile wracali do starych spraw? To co było – minęło, swoje znaczenie miało i zdechło. TO CO JEST TU I TERAZ jest ważne, bo nie dość że piedroli nam Polskę na naszych oczach, to jeszcze próbują ich stawiać na postumenty ! To co widzimy, na naszych oczach niszczy kraj, ludzi, i co najgorsze – ekonomiczną przyszłość naszych potomków. Kanalie co nie maja dzieci mają to w doopie. Co widać po postawach niektórych z nich wyraźnie. I zdechną, pójdą pod płot, ale to co zostawią przyszłym pokoleniom – ograbiony kraj, zadłużony w 3 doopy – to ich zupełnie nie obchodzi. Sami nachapią się, nakradną, nakombinują, naprodukują prawa co im pozwala kraść w jego imieniu – i będą chcieli siedzieć na kupie pieniędzy nie kiwając palcem w bucie. A to co zostanie na ulicy, to jest przyszłość naszych dzieci. Dlatego natychmiast po wypieprzeniu ich od władzy, należy ustawowo odebrać wszystkie majątki tym prawakom, co działali w złej sprawie. Wszystkim prawackim parchom, wraz z rodzinami do trzeciej linii. Zablokować je i potem sądownie załatwić uprawnienia do niego. Skoro ludzi którzy służyli w siłach porządkowych w miastach – zwykłych milicjantów – często tłukących się z bandziorami, potraktowano jako komunistycznych zbrodniarzy, to równie dobrze każdego co się przyznał do prawackiego rodowodu, ba nawet osobistych z nimi kontaktów, należy tez postawić poza prawem. A wy debile co z „tęsknotą” wspominacie byłych polityków u których widzicie wyłącznie to, że kiedyś wypili wódkę, jesteście poza nawiasem również. Jako zwykłe mendy, które nigdy nie dostąpią zaszczytu miana ZWIERZĘCIA. Ze swej natury.

   Polubienie

 2. Anonim
  22 lutego 2017

  Native speaker of Polish not English so he is doing just fine.

  Polubienie

 3. Antypis
  10 kwietnia 2017

  Kaczynski nawet nie duka po Angielsku, w Lodynie podczas spotkania z May potrzebowal tlumacza bo May nie mowi po Polsku 😉 Nie dorasta do piet Tuskowi.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 20 lutego 2017 by in Bez kategorii.

Kategorie

Follow życie umysłowe on WordPress.com

Kategorie

Statystyki bloga

 • 2,700,766 hits
%d blogerów lubi to: