życie umysłowe

Najlepszy blog o rzeczach oczywistych. Niby oczywistych

Krystyna Pawłowicz na udzie w pobliżu…

Jeżeli to nie jest henna, albo mazak, to pan Przemek jest perwersyjnym desperatem. Wytatuował bowiem sobie na udzie posłankę Krystynę. I to w bardzo niebezpiecznym miejscu – w pobliżu jąder

438e8d0af25d2ac285db514c034226ca,780,0,0,0

Pan Przemek jest ze Słupska i podjął tą desperacką decyzję po tym, jak u swojego znajomego zobaczył wytatuowanego Kaczyńskiego. Dlaczego krok jest desperacki? Zakładam, że pan Przemysław ma lub będzie miał jakąś partnerką, bądź partnera seksualnego. I w akcie uniesienia… No nie wiem jak i z której strony do tego podejść (do tego wizerunku oczywiście).

O swojej decyzji pan Przemek Magazynowi Vice powiedział tak: „Jest to najprawdziwsze popiersie Krystyny Pawłowicz powstałe na podstawie ogólnodostępnego zdjęcia w Google. Bezpośrednią inspiracją był dla mnie znajomy, u którego przyciąłem podobiznę Kaczyńskiego z podpisem +Goverment Flu+ – pomyślałem sobie, że to genialne”

brawo_za_kreatywnosc_ny_misiek666

A dlaczego taki podpis? – „Ten podpis to oksymoron – mówi desperat – ale jego interpretacja jest dowolna. Nie mam na myśli stanu cywilnego posłanki Pawłowicz ani faktu tego, że nie ma dzieci, bo zasadniczo nie uderzam w jej godność ani życie prywatne. Zacząłem zastanawiać się nad najgłupszym podpisem, jaki mógłby się tam znaleźć”

Jeśli chodzi o mnie, to chciałbym zobaczyć tego znajomego pana Przemka, który ma wytatuowanego Kaczyńskiego. Czy on też jest w pobliżu jąder?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 26 kwietnia 2018 by in ewolucja, humor, obyczaje, Polska, populacja, płeć, seks, społeczeństwo and tagged , .

Kategorie

Follow życie umysłowe on WordPress.com

Kategorie

Statystyki bloga

  • 4 361 475 hits
%d blogerów lubi to: