życie umysłowe

Najlepszy blog o rzeczach oczywistych. Niby oczywistych

Smarowany łojem

Roman Giertych pyta

giertych1a

My odpowiadamy napisanym wcześniej postem

Interesująca fotografia. Na niej Duda, jak zwykle na kolanach, ale tym razem nie przed ołtarzem, nie przed Bogiem, ale przed mistyczką Myrną Nazzour. Nie byle jaką mistyczką, tylko taką, która miewa stygmaty, albo i nie miewa, bo znikają, mistyczką, która regularnie widuje Matkę Boską oraz mistyczką, która przeżyła 37 ekstaz. 38 ekstazy na widok Andrzeja Dudy nie przeżyła. Ale go pobłogosławiła mimo wszystko i namaściła czymś tłustym, które miała w ręku zawinięte w folię.

Myrna Nazzour jest z Syrii, więc Duda musiał jej załatwić wizę, żeby mógł klęknąć przed nią na polskiej ziemi. Nie jest więc prawdą, że nikogo z Syrii nie wpuściłby on do Polski.

Wszystkich oburzonych faktem, że cały Majestat Rzeczypospolitej klęknął przed Syryjką uprzedzam, że nie cały. Podczas tego klękania Duda nie był jeszcze prezydentem dysponującym całym majestatem. Był posłem starającym się o prezydenturę, a więc posiadał co najwyżej mały majestacik. Może dlatego Myrna nie przeżyła 38. ekstazy?

Warto zwrócić uwagę na starszego pana, który stoi za Dudą. Zachowuje się tak, jakby chciał mu dać święty obrazek na pamiątkę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 4 września 2018 by in fotografia, humor, internet, obyczaje, polityka, Polska, prawo, psychologia, religia, społeczeństwo and tagged , , , , , .

Kategorie

Follow życie umysłowe on WordPress.com

Kategorie

Statystyki bloga

  • 4 361 322 hits
%d blogerów lubi to: