życie umysłowe

Najlepszy blog o rzeczach oczywistych. Niby oczywistych

Krzyżem w LGBT i gender

Narzędzie, którym PiS zgodnie z zaleceniem samego prezesa skutecznie przeciwstawi się szerzeniu ideologii gender i LGBT. Tak, żeby prezesowi, co sam powiedział w przemówieniu, nie stawały więcej włosy na głowie. I nie tylko to.

Krzyż antymasturbacyjny! 5 plus!

e2ab400b3e15a09ad9ba7578b607627a

     Krzyż pochodzi ze strony stopmasturbationnow.org. Nie jest tani, bo kosztuje 200 dolarów. Ale warto. Jak piszą autorzy, krzyż skutecznie chroni przed grzechem i szatanem:  – Rodzice, czy kiedykolwiek wyobrażaliście sobie wasze dzieci masturbujące się? Czy martwi was to, co robią, gdy na chwilę odwrócicie wzrok? Nie martwi was, że mogą wpaść w szpony szatana? Kupcie krzyż antymasturbacyjny i żyjcie bez dokuczliwych podejrzeń, jakoby wasze dzieci traktowały swoje ciała jak zdemoralizowane parki rozrywki – czytamy na stopmasturbationnow.org. 

Jak widać na obrazku, po ubraniu dziecka w takie wdzianko ma ono ograniczone możliwości ruchu, zwłaszcza w okolicach sfer intymnych. Krzyż jest z materiału i na rzepy, tak, że nie powinien być specjalnie dokuczliwy. W każdym razie warto sprzedawać go w aptekach, wraz z dofinansowaniem NFZ, tak żeby zamiast 200 dolarów kosztował 20 złotych.

Urządzenie ma jedną wadę. Jak informuje portal, nie jest ono skuteczne powyżej 16 roku życia. No tak. Powyżej tego roku to już tylko dyby i kajdany przynoszą jakieś efekty.  I jeszcze jedno. mam wrażenie, że to może być tylko żart, albo fejk. Ale strona istnieje, więc niech eksperci PiS (a mają tam od seksu najlepszych) to sprawdzą. I nawet jeśli to miałby być żart, to wcale nie znaczy, że nie da się go wykorzystać

One comment on “Krzyżem w LGBT i gender

  1. Mike Siemion
    13 marca 2019

    Biorąc pod uwagę rozmiar, akurat w sam raz dla naczelnego niziołka.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 12 marca 2019 by in Bez kategorii.

Kategorie

Follow życie umysłowe on WordPress.com

Najczęsciej klikane

Kategorie

Statystyki bloga

  • 3 956 671 hits
%d blogerów lubi to: