życie umysłowe

Najlepszy blog o rzeczach oczywistych. Niby oczywistych

Pożar w burdelu

I co wy teraz z tym zrobicie. Świadek zeznaje: są cztery tysiące nagrań z podkarpackich agencji towarzyskich. Na nich czołowi politycy PiS, w tym  marszałek Sejmu. Wiem jedno. W każdym demokratycznym kraju takie zeznania obaliłyby władze.  U nas obserwuję próby zadeptania ognia, choć podeszwy już się palą. I wiecie co – odnoszę wrażenie, że opozycja w tym zadeptywaniu nie przeszkadza.

To nagranie pochodzi z przesłuchania Beaty Bosak-Kruczek, pełnomocniczki agenta CBA, Wojciecha J. który aferę wykrył.

Istnieje  również  zawiadomienie złożone przez byłego oficera CBA Wojciecha J. na ręce prokuratora generalnego, czyli Ziobry. Oto jego fragmenty:

„…w jednym z trzech podkarpackich domów publicznych (Dubiecko, Krasiczyn, Rzeszów) (…) została zarejestrowana wizyta jednego z najwyższych polityków PiS. Polityk ten miał dopuszczać się czynności seksualnych z nieletnią (prawdopodobnie poniżej 15. roku życia) prostytutką narodowości ukraińskiej o imieniu Rusłana, co wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 200 § 1 kk. Nagranie to (z domu publicznego) zostało przez OZI (osobowe zródło informacji) przekazane Wojciechowi J. na płycie CD. W trakcie prowadzonych czynności operacyjnych Wojciech J. uzyskał dodatkowo informację, iż nagrań tego typu jest dużo więcej, a zarejestrowani na nich są przede wszystkim politycy PiS oraz powiązani z nimi biznesmeni z Podkarpacia”. (…) „W trakcie przesłuchania Wojciech J. ujawnia, że jego OZI nie jest politykiem, ale jest umocowane w strukturach Podkarpacia. Zdradza także, iż politykiem, który został uwieczniony na jednym z nagrań z agencji towarzyskich jest Marszałek Sejmu Marek Kuchciński”.

6 comments on “Pożar w burdelu

 1. jony
  29 kwietnia 2019

  I co ? I cisza !

  Polubienie

 2. wkaspr
  30 kwietnia 2019

  Jest takie stare powiedzenie któr mówi „K*rwa, , k*rwie łba nie urwie”. Przypomnę , że taśm jest ponad 400 i wcale nie znaczy , że to właśnie one potwierdzają jurność usługobiorcy o pseudonimie „Marszałek”. One potwierdzają , że w procederze wykorzystywania dziewczynek , brali udział także inni. Biorąc pod uwagę , że burdel jest luksusowy, wcale nie byli panowie na socjalu. Byli to ludzie z kasą, lub tacy którzy za określone decyzję, otrzymywali młode nastolatki do chędorzenia za friko. W ten oto sposób powstała nowa grupa interesu i to wcale nie dotycząca jednej partii politycznej. Dlatego w prasie cisza, w dyskusji politycznej cisza, w prokuraturze cisza, tylko Polski ŻAL.

  Polubienie

 3. b.
  30 kwietnia 2019

  Której Wolski ci żal? Feudalno-oligarchicznego folwarku, który i swoim i obcym – pomijając beneficjentów systemu – jest nawet nie macochą tylko neokolonialnym biłłym bwaną i sahibem w korkowym hełmie, importujacym nieletnich niewolników do nielegalnej pracy w czarnej strefie usług seskualnych? Kamieni kupy czy państwa z tektury, które ochoczo karze, ale ani bezpieczeństwa ani ochrony nie ma ani dla tubylców ani dla przybyszów?Przecież to to samo. cały czas, czy lewizna czy prawactwo czy średniactwo z pseudocentrum – czy chcemy czy nie jesteśmy cywilizacją wschodu po wschodniej stronie kulturoego pęknięcia na Łabie od czasów rzymskich. Bo tutaj jest jak jest – po prostu. Nie , panie Kukiz?

  Polubione przez 1 osoba

 4. J.
  30 kwietnia 2019

  jedno pewne, prezesa tam nie nagrali 🙂

  Polubione przez 1 osoba

  • Eugeniusz Bela
   1 Maj 2019

   bo ten akurat nie lubi kobiet jego nagrania trzeba szukac w burdelach gejow

   Polubione przez 1 osoba

  • kaukaz
   5 Maj 2019

   Prezes ma kota. To mu wystarczy.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 29 kwietnia 2019 by in Bez kategorii.

Kategorie

Follow życie umysłowe on WordPress.com

Kategorie

Statystyki bloga

 • 4 244 856 hits
%d blogerów lubi to: