życie umysłowe

Najlepszy blog o rzeczach oczywistych. Niby oczywistych

Polityczna marmolada

Nie wiem, czy autorom pomysłu, aby politycy PO udali się na wieś o to właśnie chodziło. Za każdym razem, kiedy oglądam takie zdjęcia zadaję sobie pytanie, na czym polega sens tego festiwalu głupoty. Oto czołowy polityk białostockiej PO, były wojewoda i marszałek okłada się truskawkami na festiwalu w Korycinie. Nie wiem, ile setek kilogramów, czy też raczej ton truskawek zostało zmarnowanych, żeby stoczyć bitwę, z której pan polityk miałby uciechę. Wiem natomiast, że te truskawki, które „rozamaźniały” się na panu Żywno, powinny trafić  do domów opieki społecznej, których nie stać na płacenie po 7 złotych za kilogram tych owoców.65645087_2980212495352258_1903857005433454592_n

64614163_2980141398692701_9059928834521956352_n

Wiem również jakie będzie tłumaczenie faktu, że te tryskawki są na panu polityku, a nie na talerzach osób potrzebujących. Bo się nie nadawały do spożycia. To je trzeba było przerobić na marmoladę!

2 comments on “Polityczna marmolada

 1. sagula
  1 lipca 2019

  Niech go szlag!

  Polubienie

 2. Maciej Żywno
  2 lipca 2019

  Panie Konradzie, ma Pan w pełni ma prawo zwrócić uwagę na szanowanie żywności. Nie jestem organizatorem wspomnianej bitwy, a jednym z ponad 100 uczestników tej zabawy. Już w zeszłym roku zanim wlazłem za barierki spytałem o to organizatorów. Dostałem zapewnienie,że nie tylko asortyment bojowy nie nadaje się do spożycia, ale także nie nadaje się do przetworów typu dżem, marmolada i pulpy z tego nie planują robić. Może jestem w błędzie, ale pytałem.
  Weekend cały spędziłem z Korycinie, dzień wcześniej grałem z własną drużyną w Lidze Piłki Błotnej, niedzielę rodzinnie na festynie i wieczorem finalizując w bitwie. Strzaskany słońcem cieszę się,że coś w aktywny sposób spędziłem czas i z rodziną i kolegami strażakami, ale także wspólnotą pasjonatów piłki błotnej, a w niedzielę społecznością Korycina (bo w jej barwach walczyłem) i ich gośćmi z różnych stron.
  Nie jestem w PO, zatem trudno mnie nazwać czołowym politykiem. Jako samorządowiec jestem ciągle oceniany. To jest naturalne. A przy okazji takich zwariowanych weekendów dużo ciekawych rozmów odbyłem, bardzo naturalnych. I nie widzę nic w tym złego, że zdjąłem białą koszulę i tylko spacerowanie wśród ludzi, a postawiłem na aktywność. Niemniej aspekt marmolady po raz kolejny jeszcze raz przemyślę. Dziękuję za opinię w tej sprawie Panie Konradzie.
  Pozdrawiam serdecznie

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 1 lipca 2019 by in Bez kategorii.

Kategorie

Follow życie umysłowe on WordPress.com

Kategorie

Statystyki bloga

 • 4 245 020 hits
%d blogerów lubi to: