życie umysłowe

Najlepszy blog o rzeczach oczywistych. Niby oczywistych

A suwerenowi fucka!

Dla kogo jest ten fuck? Jest taka interpretacja, że poseł PiS Pyzik pokazuje fucka suwerenowi za to, że nie zaakceptował on podwyżki diety poselskiej. Podobno Pyzik nie tak się z suwerenem umawiał i wkurzył się, kiedy okazało się, że suweren go wydymał.

img_6018

Inne wersja jest taka, że poseł Pyzik pokazuje fucka powstańcom, którzy nie chcą odmawiać zwrotki smoleńskiej. Ten piękny gest poselski ma być odpowiedzią na prośbę powstańców o taką asystę wojskową, która na rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego uczci powstańców, a nie brata obecnego prezesa Polski.

Trzecia interpretacja mówi, że poseł Pyzik pokazuje fucka Trybunałowi Konstytucyjnemu i Konstytucji. To ma być jego reakcja na propozycję, żeby w Polsce władza sądownicza była niezależna od wykonawczej i ustawodawczej.

I wreszcie interpretacja czwarta, zaprezentowana przez posła Tomasza Cimoszewicza, jest taka, że poseł Pyzik był nawalony jak stodoła i jego fuck jest odpowiedzią na pytanie, czy postawi jeszcze pół litra. Według Cimoszewicza w PiS jest tak grupa posłów, która regularnie przychodzi na naduta na nocne posiedzenia Sejmu, bo na trzeźwo nie jest w stanie wytrzymać .. ierdolenia swoich partyjnych kolegów

Advertisements

One comment on “A suwerenowi fucka!

  1. virr
    23 Lipiec 2016

    jest jeszcze piąta ,to poseł Cimoszewicz udaje greka !

    Lubię

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on 22 Lipiec 2016 by in alkoholizm, fotografia, internet, polityka, prawo, społeczeństwo and tagged , .

Kategorie

Follow życie umysłowe on WordPress.com

Kategorie

Statystyki bloga

  • 1,421,840 hits
%d bloggers like this: